Zapraszamy do zgłaszania fiszek przedsięwzięć rewitalizacyjnych – 2 etap konsultacji

Zapraszamy do zgłaszania fiszek przedsięwzięć rewitalizacyjnych w ramach „Programu Rewitalizacji Gminy Opatów na lata 2016-2023”.  Fiszki mogą dotyczyć jedynie miasta Opatów oraz sołectw: Brzezie i Podole. Te 3 obszary zostały wyłonione w wyniku Diagnozy czynników i zjawisk kryzysowych
(1 etap konsultacji społecznych). Prosimy o przedkładanie fiszek wg załączonego formularza od dnia 13.09.2016r. do dnia 30.09.2016r.

Fiszki można składać na sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Opatowie adres: Plac Obrońców Pokoju 34, 27-500 Opatów lub przesyłać e-mailem do pana Jarosława Czuba – Urząd Miasta i Gminy Opatów e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pana Rafała Graczkowskiego – firma GRACZKOWSKI DOTACJE Sp. z o.o. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Niniejsze zaproszenie stanowi 2 etap konsultacji społecznych związanych z tworzeniem „Programu Rewitalizacji Gminy Opatów na lata 2016-2023”.

Wzór fiszki przedsięwzięcia rewitalizacyjnego

baner sipws1

75 ROCZNICA POWSTANIA PAŃSTWA POLSKIEGO