Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z Diagnozą czynników i zjawisk kryzysowych

Zapraszamy do zapoznanie się z „Diagnozą czynników i zjawisk kryzysowych wraz z opisem skali i potrzeb rewitalizacyjnych” stanowiącą element „Programu Rewitalizacji Gminy Opatów na lata 2016-2023”.  Diagnoza jako obszar zdegradowany wskazuje fragmenty miasta Opatów oraz sołectwa: Brzezie i Podole. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych uwag/sugestii do diagnozy wg załączonego formularza do dnia 12 września 2016r.

Uwagi przekazane za pomocą formularza można składać na sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Opatowie adres: Plac Obrońców Pokoju 34, 27-500 Opatów lub przesyłać e-mailem do pana Jarosława Czuba – Urząd Miasta i Gminy Opatów e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pana Rafała Graczkowskiego – firma GRACZKOWSKI DOTACJE Sp. z o.o. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niniejsze zaproszenie stanowi 1 etap konsultacji społecznych związanych z tworzeniem „Programu Rewitalizacji Gminy Opatów na lata 2016-2023”.

Diagnoza czynników i zjawisk kryzysowych

Wzór formularza uwag