Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż Gmina Opatów zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach dotyczące wspólnej realizacji programu “Czyste Powietrze“. W związku z  powyższym, w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy
w Opatowie został uruchomiony Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”. Do zadań punktu konsultacyjnego należy między innymi udzielanie informacji o Programie osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie, wsparcie w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie, pomoc przy rozliczeniu przyznanego dofinansowania.

Informacje odnośnie programu „Czyste Powietrze” można znaleźć na stronie głównej programu https://czystepowietrze.gov.pl oraz na stronie: https://portalbeneficjenta.wfos.com.pl/strona-glowna-programu

W przypadku pytań, zapraszamy do Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego Programu „Czyste Powietrze”, który znajduje się w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Opatowie.

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”
Plac Obrońców Pokoju 34
27-500 Opatów
tel. 15 868 13 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.